Wyniki wyszukiwania

ŻARY – OSIEDLE NA ZWYCIĘZCÓW

OSIEDLE NA ZWYCIĘZCÓW

Osiedle na Zwycięzców będą tworzyć 4 budynki o takiej samej wysokości, wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja będzie podzielona na cztery etapy, w trakcie których do użytku oddawane będą poszczególne bloki – jeden budynek w jednym etapie. Każdy z czterech zaprojektowanych bloków składać się będzie z 30 mieszkań w atrakcyjnych metrażach – od 35 do 120m², usytuowanych po 6 na każdej z 5 kondygnacji. Duży nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności mieszkań.

Mieszkania na parterze posiadać będą terasy, natomiast mieszkania na wyższych piętrach balkony. Pod budynkami zaplanowano podziemną halę garażową z możliwością zakupu garażu.

Bezpieczne i nowoczesne Osiedle na Zwycięzców zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej oraz punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę. Najwyższa jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz zastosowanie nowoczesnych technologii instalacyjnych zapewni wysoki komfort użytkowania zarówno własnych lokali mieszkalnych, jak również części wspólnych.

budynek A 01
ujecie 0002
wejscie A
z gory
ujecia_0003
ujecia_0005