Wyniki wyszukiwania

Mieszkania na ul. Zwycięzców w Żarach

Budowa na ul. Zwycięzców została zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszkań.  

Dni otwarte przy ul. Zwycięzców 5 C i 5 D

Zapraszamy na dni otwarte naszej nowej inwestycji mieszkaniowej przy  ul. Zwycięzców 5 C i 5 D w Żarach, które odbędą się dniach 27-29 grudnia 2017 r. od godziny 10.00 do 16.00. Będzie to okazja aby zapoznać się z naszą ofertą mieszkań, zobaczyć gotowe mieszkania, ich standard oraz otoczenie.

Budowa na ul. Zwycięzców

Dwa bloki mieszkalne  na ul. Zwycięzców – coraz bliżej do zakończenia budowy.   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań.                 

BUDOWA NA UL. ZWYCIĘZCÓW – FOTORELACJA

Jedna z naszych najnowszych inwestycji nabiera kształtów. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją budowy osiedla mieszkalnego przy ul. Zwycięzców w Żarach.  

BUDOWA OSIEDLA NA ZWYCIĘZCÓW ROZPOCZĘTA

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prac nad nową inwestycją – Osiedlem na Zwycięzców w Żarach. Tak jak wszystkie inne nasze inwestycje, również i ta, realizowana jest we współpracy ze sprawdzonym zespołem projektowo – wykonawczym – spółką Janbud.  Praca z solidnym partnerem to gwarancja dotrzymania terminów oraz najwyższa jakość materiałów. Zachęcamy do śledzenia etapów postępów z prac, które relacjonowane będą na naszej stronie internetowej.

  • WYSZUKIWARKA

    Więcej opcji wyszukiwań
  • Kalkulator hipoteczny